SKLEP
Rejestracja
online
Zapisz się na wizytę
w ramach NFZ:
Zapisz się na wizytę
ODPŁATNĄ:
Dr n. med.
Chudzik Michał
Opis:
Jestem internistą i kardiologiem, w trakcie specjalizacji z geriatrii. Od wielu lat jestem członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W latach 2007-2013 pełniłem funkcję Wiceprezesa Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa kardiologicznego. Od 2016 roku jako jeden z nielicznych kardiologów w Polsce zostałem zaproszony do pracy 
w strukturach europejskich - Asocjacji Zaburzeń Rytmu Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (EHRA ESC). 
W latach 2016-2018 pełniłem funkcję Dyrektora dla Europy Środkowo-Wschodniej w Komitecie Edukacyjnym EHRA ESC, 
zaś od 2018 roku jestem członkiem Komitetu Selekcyjnego
ds. przyznania grantów EHRA ESC. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach w ośrodkach zagranicznych - w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Od ponad 20-tu lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób serca - szczególnie zaburzeń rytmu 
i niewydolnością serca. Wyznaję zasadę, iż leczenie chorób serca to całościowe spojrzenie na pacjenta, profilaktyka oraz stosowanie odpowiednich suplementów i leków. W czasie konsultacji kardiologicznej przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie pacjenta oraz analizę dotychczasowych badań i hospitalizacji.
W swojej praktyce klinicznej w leczeniu nadciśnienia i wysokiego cholesterolu stosuję indywidualnie dobrane programy profilaktyki dla pacjentów, które często pozwalają istotnie poprawić jakość życia pacjenta i ograniczyć leczenie farmakologiczne.


PORADNIE:

Publikacje i certyfikaty:

  • Nazwa
Dziękujemy!
Twoja wiadomośc została wysłana
Błąd
Do góry
Przewiń w dół