SKLEP
Rejestracja
online
Zapisz się na wizytę
w ramach NFZ:
Zapisz się na wizytę
ODPŁATNĄ:

O nas

Nasz sukces to:
1
KOMPLEKSOWA LOKALIZACJA
10
LAT DOŚWIAD-
CZENIA
90
SPECJALISTÓW
...Każdy Pacjent w Centrum Medycznym imieniem Świętej Rodziny jest tą Osobą Szczególną, której służymy z pełnym oddaniem i szacunkiem...

Kariera

Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny pilnie zatrudni:
 • lekarzy endokrynologów
 • lekarzy z uprawnieniami do wykonywania badań USG
 • lekarzy rodzinnych
 • lekarzy internistów
 • lekarzy pediatrów
 • lekarzy kardiologów
 • lekarzy neurologów
 • lekarzy laryngologów
 • lekarzy medycyny sportowej
 • lekarzy mających doświadczenie w prowadzeniu badań przy pomocy ergospirometru
 • lekarzy psychiatrów
 • lekarzy medycyny pracy
 • pielęgniarki lub analityków medycznych do Punktu Pobrań - pobieranie krwi (z aktualnym prawem wykonywania zawodu)
 • pielęgniarki do Punktu Szczepień (z aktualnym prawem wykonywania zawodu i kursem szczepień)
 • pielęgniarki z kursem kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania
Poszukujemy również lekarzy o specjalizacji z zakresu: 
alergologii, diabetologii, dermatologii, okulistyki - do realizacji świadczeń w ramach Medycyny Pracy oraz NFZ, reumatologii, gastroenterologii, rehabilitacji medycznej, absolwentów Wydziału Nauk o Zdrowiu UM - kierunek Zdrowie Publiczne.

ZAPEWNIAMY PRACĘ Z ASYSTENTEM LEKARZA w gabinecie lekarskim.
Proponujemy bardzo korzystne warunki pracy.

Kontakt: 691 221 200
e-mail: sekretariat@swietarodzina.com.pl

Może jesteś osobą jakiej właśnie szukamy! 

Prześlij swoje CV z załączoną poniższą klauzulą.
Zgadzam się na przetwarzanie przez Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny z siedzibą w Łodzi, ul. S. Wigury 19 moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny.


Nasza historia

1934
Szpital został otworzony 28 października 1934 roku przez Zgromadzenie Sióstr Świętej Rodziny i był pierwszym katolickim szpitalem nie tylko w Łodzi, ale i w Polsce. Budynek z 1913 roku, pierwotnie przeznaczony na szkołę dla pielęgniarek i położnych, a od 1915 roku goszczący lecznicę położniczo-ginekologiczną na 60 łóżek, a następnie klinikę dla chorób chirurgicznych i wewnętrznych -- liczącą już 80 łóżek -- dla pacjentów przeniesionych ze Szpitala Św. Aleksandra obecnie Wyższe Seminarium Duchowne).
1939
Wraz z początkiem wojny szpital został zarekwirowany przez Niemców. Pozwolono siostrom pozostać jedynie z tego względu, iż pomiędzy nimi były obywatelki niemieckiego pochodzenia. Narzucono im jednak kierownictwo i administrację niemiecką i warunki zbliżone do życia w łagrze.
1949
W maju 1949 Szpital Świętej Rodziny zawarł umowę z Uniwersytetem Łódzkim, na podstawie której stał się kliniczną bazą dydaktyczną. Od tego momentu w szpitalu rozpoczęła działalność I Klinika Chirurgiczna, początkowo Uniwersytecka, a od 1950 r. Akademii Medycznej. Dążenie władz komunistycznych do odebrania siostrom Szpitala Świętej Rodziny zakończyło się niepowodzeniem.
1961
W roku 1961 po opuszczeniu szpitala przez I Klinikę Chirurgiczną, szpital który nadal był własnością Sióstr Świętej Rodziny został wydzierżawiony Wydziałowi Zdrowia i Opieki Społecznej PRN i zmienił swą nazwę na ,,Szpital Ludwika Pasteura’’. Od tego momentu obowiązywało posługiwanie się w/w nazwą.
2001
Nazwa przetrwała do 2001 r. tj. do przywrócenia dawniej obowiązującej nazwy: ,,Szpital Świętej Rodziny” którą to za zgodą Sióstr nabyli nowi właściciele budynku.
2006
Z zamiłowaniem i uszanowaniem wieloletniej historii tego miejsca, od 2006 roku do chwili obecnej tworzymy w budynku Szpitala Świętej Rodziny nowoczesne, wielospecjalistyczne Centrum Medyczne. Budynek przechodzi gruntowną modernizację i stopniowo zmienia swoje oblicze, łącząc tradycję z nowoczesnością.
2019
W odnowionych wnętrzach oferujemy usługi zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacji lekarzy specjalistów, medycyny pracy, diagnostyki i rehabilitacji leczniczej. Nasi pacjenci mogą korzystać z usług pracowni rentgenowskiej, ultrasonograficznej, badań układu krążenia, endoskopii przewodu pokarmowego czy zakładu rehabilitacji medycznej.
2019
Wszystkie świadczenia medyczne wykonywane są przez profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego.
2019
Zapewniamy naszym pacjentom łatwą dostępność do lekarzy specjalistów, rozbudowaną bazę diagnostyczną, możliwość wcześniejszej rezerwacji i planowania wizyt oraz dogodny dojazd w centrum miasta.
2020
Jubileusz 10-lecia CMSzŚR To czas na podsumowanie ale przede wszystkim na nową ofertę dla Pacjentów. Zgodnie z hasłem: Kompleksowość i Koordynacja w opiece medycznej.
Dziękujemy!
Twoja wiadomośc została wysłana
Błąd
Do góry
Przewiń w dół